OKUL TURLARI - Rafik Tur | Trabzon | Turizm Acentası Trabzon kalkışlı günübirlik turl

Hizmetler

OKUL TURLARI

Öğrenci ve Okul Turları Tur organizasyonları için , (Okul gezi tarihlerinizi belirleyip) bizimle iletişime geçmeniz yeterli...  Öğrenci gezileri ve okul turları ile ilgili RAFİK TURİZM'e danışmadan karar vermeyin. Öğrenci gezilerinde (okul turları) yıllardır çok farklı gezi güzergahlarına turlar düzenleyen RAFİK TURİZM'ın seçkin hizmet kelitesinden faydalanın... Öğrenci gezilerinde farkı RAFİK TURİZM ile yakalayın...  Öğrenci Gezileri ve Okul Turları RAFİK TURİZM ile amacına ulaşmaktadır. 

Okul gezilerimizde uzun yıllar bu sektörün içinde çalışanlardan oluşan ekibimizle birlikte beklentileri çok iyi bilmekteyiz. Okulların müfredatlarını takip etmekte ve öğrencilerimize öğretmenlerimiz eşliğinde derslerinde konu olan bölgeleri yerinde göstermekteyiz.

      Okul gezilerimizi öğretmenlerimizin istediği tarihlerde istenilen bölgelere düzenlemekteyiz. RAFİK TURİZM olarak, profesyonel yaklaşımımızla konusunda uzman rehberlerimizle birlikte öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlamayı amaç edinmekteyiz. Trabzon  içi ve Trabzon  dışında birçok okul ile çalışan RAFİK TURİZM öğrencilere yönelik tur ve gezi programlarını kaliteden ödün vermeden güven içinde gerçekleştirmeyi temel amaç saymakta. Öğrenci turlarımız için bizlerle iletişime geçip randevu vermeniz yeterlidir. 

    Vermiş olduğunuz randevu tarihinde okul turları ile ilgilenen profesyonel operasyon departmanımız Okul Müdürlerimizle, gezi kolu (kulübü) öğretmenlerimizle yüzyüze görüşmeler gerçekleştirmekte ve sonrasında talep edilen destinasyonlara yönelik programlarımızı sizlerle paylaşmaktadır.